Pon. - Pt. 08:00 - 16:00

(w pon. możliwość wizyty do godz. 17:00 - po wcześniejszym uzgodnieniu)

  • Telefon
  • +48 609387276

Doktor

Dariusz Pinkiewicz

lek. med. Dariusz Pinkiewicz

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (1991), specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii od 1998. Członek międzynarodowych i polskich Towarzystw Badania Bólu (IASP, EFIC) oraz Neuromodulacji ( International Neuromodulation Society). Ukończył studia podyplomowe Medycyna Bólu w roku 2008, na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2004 prowadzi Poradnię Leczenia Bólu w Świdnicy, posiadającą certyfikat Polskiego Towarzystwa Badania Bólu. Czynny uczestnik światowych konferencji naukowych. W swoim dorobku zgromadził dziesiątki certyfikatów potwierdzających wiedzę i umiejętności medyczne z zakresu leczenia bólu, psychologii bólu, terapii manualnej, akupunktury, anestezjologii i intensywnej terapii,

Od kilkunastu lat zajmuje się terapią bólu. Prowadzi wielowymiarową holistyczną terapię pacjentów z bólem przewlekłym i ostrym. W swojej pracy wykorzystuje głębokie doświadczenie w lekarskiej interwencyjnej terapii bólu, wiedzę z zakresu psychologii bólu, rehabilitacji, terapii manualnej i akupunktury.
Image
W celu uzyskania większej ilości informacji, co do możliwości konsulatacji specjalistycznych, proszimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48-609-387-276

O stronie

Copyright © 2015 IT-MED 

Realizacja: Bezproblemu24.pl