Pon. - Pt. 08:00 - 16:00

(w pon. możliwość wizyty do godz. 17:00 - po wcześniejszym uzgodnieniu)

  • Telefon
  • +48 609387276

Fizjoterapeuta

Wojciech Sroka

mgr Wojciech Sroka, fizjoterapeuta, osteopata

W roku 2015 uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii na AWF we Wrocławiu. Obecnie studiuję medycynę osteopatyczną na Akademii Osteopatii w Poznaniu, której techniki oraz filozofię wykorzystuję w swojej praktyce zawodowej. Moje otwarte podejście do różnych form terapii zrodziło się podczas odbywania szkolenia w zakresie akupunktury u Doktora Jana Pokrywki, akupunkturzysty z 30-letnim stażem.

Prowadząc terapię wykorzystuję umiejętności praktyczne, które kształtowałem podczas odbywania licznych wolontariatów, praktyk, a także specjalistycznych kursów i warsztatów. Swoim pacjentom pomagam wykorzystując nowoczesne techniki diagnostyczne i terapeutyczne z zakresu osteopatii, terapii manualnej, kinesiotapingu oraz akupunktury.

W swojej pracy koncentruję się na znalezieniu i wyeliminowaniu przyczyn dolegliwości pacjenta. Jestem przekonany, że w procesie zdrowienia ogromną rolę odgrywają samonaprawcze siły organizmu, którym jedynie trzeba pozwolić działać. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu i badania dobieram techniki terapeutyczne indywidualnie do każdego pacjenta, pamiętając o tym, że każdy przypadek potrzebuje osobnej analizy oraz doboru technik leczniczych.

Obecnie pracuję również na stanowisku fizjoterapeuty w Oddziale Neurologii w ZOZ w Kłodzku.
Image
W celu uzyskania większej ilości informacji, co do możliwości konsulatacji specjalistycznych, proszimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48-609-387-276

O stronie

Copyright © 2015 IT-MED 

Realizacja: Bezproblemu24.pl