Pn 08:00 - 16:00 Wt 08:00 - 16:00

Śr 08:00 - 16:00 Czw 09:00 - 18:00 Pt 08:00 - 16:00

  • Telefon
  • +48 609387276

Termoplastyczne i idealnie dopasowane

Wkładki ortopedyczne

Wkładki Formthotics

Wkładki Formthotics sa wykonane z termoplastycznej pianki, która pozwala na dokładne dopasowanie do stopy. Materiał wkładki jest idealny do formowania ale też wodoodporny, dzięki czemu nie wchłania bakterii i zarazków. Zawiera on substancję przeciwbakteryjną nakładaną w procesie produkcji, co zapewnia higienę i hamuje wzrost drobnoustrojów wywołujących nieprzyjemny zapach. Używamy wkładek o różnej gęstości i różnych kształtach. Modyfikujemy je do różnych celów i różnych butów. Stosują je zarówno osoby starsze z dolegliwościami układu ruchu, jak i dzieci oraz elitarni sportowcy. Wkładek Formthotics można używać przez lata, modyfikując ich kształt i właściwości poprzez dodawanie indywidualnych cech i elementów. Termiczne formowanie wkładki Formthotics pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni obuwia dzięki dokładnemu przyleganiu stopy do wkładki i buta. Zapewnia to większą kontrolę biomechaniczną, poczucie stabilizacji i komfortu stopy.

SKUTECZNOŚĆ

Wkładki Formthotics są uniwersalne, wspomagają leczenie różnych problemów kończyn dolnych i wtórnych zespołów bólowych.

NIEZAWODNOŚĆ

Stosowane przez miliony ludzi na całym świecie w ciągu ostatnich 30 lat wkładki Formthotics zyskały miano godnego zaufania, niezawodnego, indywidualnego i wysokiej jakości rozwiązania ortotycznego.

SZYBKIE DOPASOWANIE

Wkładki Formthotics są szybkie i łatwe w dopasowaniu. Pacjent może otrzymać i ocenić ich skuteczność podczas jednej wizyty, co zapewnia natychmiastową informację zwrotną.

EFEKTYWNOŚĆ

Niezależne badania wykazały, że wkładki Formthotics™ skutecznie redukują ból, lecząc i zapobiegając urazom oraz zwiększając komfort pacjenta.

 

O stronie

Copyright © 2015 IT-MED 

Realizacja: Bezproblemu24.pl